1xbet betist supertotobet

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Hakan Tütüncü, sanayide döküm yaptı!

Döşemealtı Yeniköy Sanayi Sitesini ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, metal döküm sektöründe faaliyet gösteren işyerinde döküm yaptı.

Hakan Tütüncü, sanayide döküm yaptı!

Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, çok kıymet verdiği Antalya esnafını sık sık ziyaret etme geleneğini sürdürüyor. Akşamları ev ev gezen ve hemşehrilerinin gönül kapılarını aralayan Başkan Tütüncü, gündüzleri de esnafın ekmek teknesini ziyaret ediyor. Döşemealtı Yeniköy Sanayi Sitesini de ziyaret eden Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, sanayi esnafla kucaklaştı.

Başkan Tütüncü’ye Döşemealtı Yeniköy Sanayi Sitesi ziyaretinde AK Parti Döşemealtı İlçe Başkanı Bekir Kıvrım ile Antalya Korkutelililer Dernek Başkanı Adnan İmirgi de eşlik etti. Sanayi esnafının istek ve taleplerini yerinde dinleyen Başkan Tütüncü, Dökümcü Musa Uzun’u da ziyaret etti. 1400 derecede pişirilen metalin dökme işlemine yardım eden Tütüncü, Antalya Organize Sanayi Bölgesinde bazı firmalara da ziyarette bulundu. AOSB firma ziyaretinde çalışanlara kolaylıklar diledi, firma yöneticileriyle üretim alanlarını gezdi. Belediye meclis üyesi Ramazan Çakır ile Altınova bölgesindeki bazı firmaları ve  Altınova esnafını da ziyaret ederek, istek ve taleplerini dinledi.

Tarih: 16-05-2022

FACEBOOK YORUM
Yorum