içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Manavgat Toros Et'te 1 ayda 14 ton et satıldı

Manavgat Belediyesi tarafından 7 Şubat 2020 tarihinde açılışı yapılarak faaliyete geçirilen Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası, hizmete girmesinin ardından Manavgat halkının büyük ilgisi ile talebi ile karşılaştı.

Manavgat Toros Et'te 1 ayda 14 ton et satıldı
Haberi Sesli Dinle

Manavgat Belediyesi tarafından 7 Şubat 2020 tarihinde açılışı yapılarak faaliyete geçirilen Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası, hizmete girmesinin ardından Manavgat halkının büyük ilgisi ile talebi ile karşılaştı. Pazartesi Pazarı içindeki mağazada 1 aylık süreçte 4 bin 733 kilogram dana kuşbaşı, 8 bin 75 kg, dana kıyma ve bin 307 kg dana sucuğunun satışıyla birlikte toplamda 14 ton 115 kg’lık et satışı yapıldı. Ayrıca kent halkı Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağazası’nda satışı yapılan çiğ ari inek sütünden de 3 bin 440 kilogram da süt satışı gerçekleştirdi.

 

Manavgat halkı böylesine güzel halkçı bir hizmete imza attığı için Başkan Şükrü Sözen’e teşekkür ederken Başkan Şükrü Sözen ise kar amacı gütmeyen projenin Manavgat halkı tarafından büyük ilgi görmesinden dolayı duyduklarını mutluluğu dile getirdi. Başkan Sözen, “ Manavgat halkımızın sağlığı, güvenliği ve bütçesine uygun bir şekilde alışveriş yaptığı Toros Et ve Süt Tanzim Satış Mağaza’mız, hizmete girmesinin ardından 1 aylık süreçte 14 ton et satışı gerçekleştirdi. Kar amacı gütmeden halkımızın hizmetine açtığımız mağazamızda, halkımızın kaliteli hizmet alması en önemli önceliğimiz arasında yer alıyor. Mağazamız tekrar Manavgat halkımıza hayırlı uğurlu olsun. Kent halkımız her şeyin en iyisini hak ediyor” dedi.

Tarih: 12-03-2020

FACEBOOK YORUM
Yorum