1xbet betist supertotobet

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Ortalık Karıştı! Gürbüz, öfkesinin nedenini anlattı.

660. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri başpehlivanı Ali Gürbüz, 669. Tarihi Elmalı Yağlı Güreşleri'ne son 16 turunda veda etmesine ilişkin açıklamada bulundu.

Ortalık Karıştı! Gürbüz, öfkesinin nedenini anlattı.

Gürbüz açıklamasında şunları söyledi.

"GÜRBÜZ'DEN GÜREŞ SONRASI İLK AÇIKLAMA GELDİ."
Öncelikle bugün yenilerek seyircilerimi hayal kırıklığına uğrattığım için çok üzgünüm. Ama cumartesi günü başkanımızın güreşlere davet edilmemesi, akabinde 1. Tur kura çekimine çağrılmamasıyla başlayan ve sineye çektiğimiz olaylar, ailemin, annemin, eşim ve oğlum Recep Gürbüz’ün sahaya alınmamasıyla tahammülüm kalmadı ve öfkemi kontrol edemedim.

Saha içinde yaşadığımız sıkıntılı anlar neticesinde güreşten tamamen koptum, konsantrasyonum bozuldu. Her sporun doğasında olduğu gibi güreşte de kazanmak kaybetmek vardır. Bu yazdıklarım yenilgiyi bir kılıfa oturtma girişimi değildir. Ben şahsıma yapılan bir hareketi sineye çekebilir sabır gösterebilirim. Ama başpehlivan kızı, başpehlivan eşi ve başpehlivan annesi olan tarihimizdeki tek kadın annemi, sahaya kasıtlı olarak almamaları beni çileden çıkardı.

Hadi bana Türkiye cumhuriyeti başpehlivanı olarak saygınız yok! O Elmalı sahasının baş ucunda yatan Antalya’ya ilk kemeri getiren Recep Gürbüz’e de mi saygınız kalmadı?

20 yıldır bu sahaya gelip kapıda karşılanan babamın emaneti annemi içeriye almıyorsunuz. Biz bu er meydanlarına aile olarak yarım asırdır hizmet ediyoruz. Hep ilkleri başardık, sayısız başarılarımızla mutluluk yaşattığımız memleketimize, kapımızın önündeki güreşe giremiyoruz!

Kimleri nasıl karşılayıp baş köşeye oturttuğunuzu da  görüyoruz. Biz, yıllarca bu er meydanlarında boşuna emek vermişiz demek ki!

Gerçekten çok yazık!! Elmalı Belediye Başkanı’nı, başkan yardımcısını ve bu işe sebebiyet verenleri esefle kınıyorum. Takdiri Aziz seyircime yüce Türk milletine bırakıyorum.

BAŞPEHLİVAN ALİ GÜRBÜZ"

Tarih: 06-09-2021

FACEBOOK YORUM
Yorum