içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Ramzi Safuri Bitexen Antalyaspor'da

Bitexen Antalyaspor, İsrailli orta saha oyuncusu Ramzi Safuri ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladı. Atilla Vehbi Konuk Tesisleri’nde gerçekleşen imza törenine Antalyaspor A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi Varol Varlı katıldı.

Ramzi Safuri Bitexen Antalyaspor'da

HAZIR, FORMDA VE MİLLİ
Ramzi Safuri’nin kendisini 2+1 yıl için Antalyaspor renklerine bağladığı imza töreninde konuşan Varol Varlı, bu sezon 10’uncu transferlerinin gerçekleştiğini belirterek, “Teknik heyetimiz, futbol komitemiz ve yönetim kurulumuzun uzun süredir takip ettiği ve transfer edilmesine onay verdiği milli bir futbolcuyu daha kadromuza kazandırdık” dedi. Orta sahada ve her iki kanatta da oynayabilen Safuri ile 2+1 yıllık sözleşme imzaladıklarını ifade eden Varlı, “İsrail Milli Takımı’nın 2 gün önce Belarus ile oynadığı karşılaşmada da forma giyerek hazır ve formda olduğunu gösteren 27 yaşındaki Safuri ile kadromuzun daha da güçleneceğine, hedefimize ulaşmamızda takımımıza katkı koyacağına inanıyoruz. Taraftarlarımızın yanı sıra Türk futbol kamuoyunun da Ramzi Safuri’nin oynadığı futboldan keyif alacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

İMZAYI ATTI VE ANTRENMANA ÇIKTI
Kendisini Bitexen Antalyaspor’a bağlayan resmi imzayı atan Ramzi Safuri ise duygularını dile getirerek, “Antalya’da olmaktan ve Antalyaspor forması giyecek olmaktan dolayı çok mutluyum. Bütün iyi dileklerimle takımımın başarılı olması için katkıda bulunacağım” ifadelerini kullandı. Yeni formasıyla objektiflerin karşısına ilk kez çıkan Ramzi Safuri, resmi imzayı attıktan kısa bir süre sonra Antalyaspor ile birlikte ilk antrenmanına çıktı.

supertotobet

Tarih: 15-09-2023

FACEBOOK YORUM
Yorum