1xbet betist supertotobet

içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Üniversite öğrencisi iki genç falezlerden düşerek hayatını kaybetti!

Antalya'da yılbaşı akşamında arkadaşları ile eğlenceden dönerken manzarayı izlemek için falezlere çıkan üniversite öğrencisi iki genç, 40 metre yükseklikten aşağı düşerek hayatını kaybetti.

Üniversite öğrencisi iki genç falezlerden düşerek hayatını kaybetti!

Antalya'da iki üniversite öğrencisi manzara izlemek için çıktıkları falezlerden düşerek hayatlarını kaybetti. Kaza yılbaşı gecesi saat 04.00 sıralarında Muratpaşa'da Karaalioğlu Parkı falezlerde yaşandı. 

Karaalioğlu Parkı'na arkadaşları ile eğlenmeye giden Akdeniz Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Çalışma Ekonomisi 1. sınıf öğrencisi 21 yaşındaki Burak Gelir ile Sosyal Bilimler MYO Büro Hizmetleri ve Sekreterlik 1. sınıf öğrencisi 20 yaşındaki Hilal Öğütlü parktaki tarihi Hıdırlık Kulesi yakınlarında falezlerin üzerine çıktı. İki genç, yaklaşık 40 metre yükseklikten kayalık zemine düştü. Olayı görenlerin haber vermesi üzerine bölgeye itfaiye ve polis ekipleri sevk edildi. Yapılan incelemede iki gencin cansız bedenlerine ulaşıldı.

İki gencin cenazeleri Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Konu ile ilgili Akdeniz Üniversitesi Rektörü Özlenen Özkan, "Yıla maalesef çok kötü bir haber ile başladık. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi öğrencimiz Burak Gelir ile Sosyal Bilimler MYO öğrencimiz Hilal Öğütlü'nün vefat haberlerini büyük bir üzüntüyle öğrendim. Her ölüm zor ancak yaşamının baharında iki gencimizi kaybetmek daha da üzücü. Öğrencilerimize Allah'tan rahmet, aileleri ve tüm sevenlerine sabır diliyorum. Akdeniz Üniversitesi ailemizin başı sağ olsun" ifadelerini kullandı.

Tarih: 02-01-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum