içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Vaatlerinden biri de ''Teleferik Kepez'di! Mesut Kocagöz tutuklandı!

Antalya'da yaşanan 1 kişinin hayatını kaybettiği teleferik faciası sonrasında gözaltına alınan 14 kişiden 5'i tutuklandı. Tutuklananlar arasında ANET'in eski yöneticisi, Kepez'in yeni belediye Başkanı Mesut Kocagöz de var.

Vaatlerinden biri de ''Teleferik Kepez'di! Mesut Kocagöz tutuklandı!

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, X hesabından yaptığı paylaşımda, "Gözaltına alınan teleferik hattını işleten firma ile teleferik hattının bakım ve onarımından sorumlu firmanın yetkilileri ve çalışanlarının da aralarında yer aldığı 14 şüpheliden 5’i tutuklanmış, 8 şüpheli hakkında adli kontrol kararı verilmiş, 1 kişi de serbest bırakılmıştır. Hepimizi üzen olayla ilgili adli soruşturma tüm yönleriyle titizlikle sürdürülmektedir" açıklamasını yaptı.

Tutuklananlardan birinin eski ANET yöneticisi ve şimdi CHP'li Kepez Belediye Başkanı olan Mesut Kocagöz olduğu öğrenildi.

Son beş yıldır ANET’in Yönetim Kurulu Başkanlığını ve Genel Müdürlüğü’nü yürüten Kocagöz’ün yerel seçimlerde Kepez ilçesine de bir teleferik vaadinde bulunduğu ortaya çıkmıştı. Kocagöz "Teleferik Kepez" adındaki projenin tanıtım videosunu sosyal medya hesaplarından paylaşmıştı.

betwild spor bahisleri

Tarih: 15-04-2024

FACEBOOK YORUM
Yorum