içerik yükleniyor...Yüklenme süresi bağlantı hızınıza bağlıdır!

Yüzyüzeyken Konuşuruz 21 Mart’ta Antalya’da

Oluşturduğu kürasyonlarla müzikseverlere özgün deneyimler yaşatan Red Bull desteğiyle gerçekleşecek “Red Bull Sunar” serisinin Antalya’daki konuğu Türkiye alternatif müzik sahnesinin en önemli temsilcilerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz olacak.

Yüzyüzeyken Konuşuruz 21 Mart’ta Antalya’da
Haberi Sesli Dinle

Oluşturduğu kürasyonlarla müzikseverlere özgün deneyimler yaşatan Red Bull desteğiyle gerçekleşecek “Red Bull Sunar” serisinin Antalya’daki konuğu Türkiye alternatif müzik sahnesinin en önemli temsilcilerinden Yüzyüzeyken Konuşuruz olacak. 21 Mart Cumartesi akşamı Antalya Jolly Joker’de gerçekleşecek geceye ait biletler ise Biletix’te satışa sunuldu.


Alternatif müziğin öncülerinden olan Yüzyüzeyken Konuşuruz, Red Bull Sunar serisinin Antalya’daki konuğu olacak. Oluşturduğu müzikal kürasyonlarla dinleyicilere benzersiz deneyimler yaşatan Red Bull desteğiyle gerçekleşecek etkinlikler serisinin ‘Red Bull Sunar: Yüzyüzeyken Konuşuruz’ isimli gecesi, 21 Mart Cumartesi akşamı Jolly Joker’de düzenlenecek.


‘Ne Farkeder’, ‘Dinle Beni Bi’ ve ‘Boş Gemiler’ gibi büyük beğeni toplayan şarkılara imza atan grup, Red Bull Müzik Stüdyoları, New York’ta kaydettikleri yeni teklisi Kazılı Kuyum’u da Antalyalılar için ilk defa canlı olarak seslendirecek. Etkinliğe ait biletler Biletix’te satışa sunuldu.

Tarih: 10-03-2020

FACEBOOK YORUM
Yorum